Heroes III: Shadow of Death - Kampaně

Elixír života

Nový počátek | Elixír života | Sekni a rozsekej | Zrození Barbara
Vzestup nekromancera | Bezbožná aliance | Vláda moci

Závěrečná zkouška

Závěrečná zkouška

Popis scénáře:

Gelu vyhraje, pokud zničí všechny svoje nepřátele. Pokud by Gelu v bojí zahynul, vše je ztraceno. Pokud by Gelu v boji zahynul, vše je ztraceno. Všichni hrdinové mohou postoupit na 10. úroveň, ale Gelu a dva další hrdinové si přenášejí své zkušenosti, schopnosti a kouzla do dalšího scénáře.

 

Zabijáci

Zabijáci

Popis scénáře:

Abys vyhrál tento scénář, musíš zastavit skupinu zlodějských lordů z AvLee dřív, než prodají Prsten vitality temným rytířům z Deyje. Pokud Gelu v boji zemře, pak je vše ztraceno. Gelu může postoupit maximálně na 15. úroveň a do dalšího scénáře si přenášejí svoje zkušenosti, schopnosti a kouzla.

 

Údolí dračích pánů

Údolí dračích pánů

Popis scénáře:

Toto údolí je zemí Dračích pánů. Musíš je porazit a najít Prsten života. Pokud Gelu zemře v boji, vše je ztraceno. Gelu může postoupit na 20. úroveň, ale svoje zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do dalšího scénáře.

 

Zloděj v noci

Zloděj v noci

Popis scénáře:

Abys vyhrál, musíš získat Ampulku krve od upřířího lorda Vokiala, abys mohl vytvořit Elixír života. Pokud Gelu zemře, tvá mise končí. Gelu může postoupit na 25. úroveň, ale své schopnosti, zkušenosti a kouzla si přenese do své další kampaně.