Heroes III: Shadow of Death - Kampaně

Zrození Barbara

Nový počátek | Elixír života | Sekni a rozsekej | Zrození Barbara
Vzestup nekromancera | Bezbožná aliance | Vláda moci

Na útěku

Na útěku

Popis scénáře:

Abys vyhrál scénář, musí Yog utéci z Bracady a dobýt Krewlodské město Groa. Pokud Yog padne v boji, nebo do 5 měsíců nedobude Groa, scénář končí. Yog může postoupit na 9. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do příštího scénáře.

 

Setkání

Setkání

Popis scénáře:

Abys vyhrál tento scénář, musí Yog dobýt Ulgak, hlavní město Krewlodu. Tam nabídne své služby vévodovi Winstonu Boragusovi. Pokud Yog zemře v boji, scénář končí. Yog může postoupit na 15. úroveň, ale do dalšího scénáře si přenáší své zkušenosti a schopnosti.

 

Těžký začátek

Těžký začátek

Popis scénáře:

Abys vyhrál scénář, musí Yog odnést Sandály svatého a Zázračné brnění Alendoře. Pokud Yog zemře v boji, nebo přijde o některou část Andělské aliance, scénář končí. Yog může postoupit maximálně na 18. úroveň a do dalšího scénáře si přenáší své zkušenosti a schopnosti.

 

Falor a Terwen

Falor a Terwen

Popis scénáře:

Abys vyhrál tento scénář, musí Yog odnést Blankytýn náhrdelník blaženosti a Lví štít odvahy Falorovi a Terwenovi. Pokud Yog zemře v boji, nebo přijde o některý artefakt, scénář končí. Yog může postoupit na 21. úroveň a do dalšího scénáře si přenáší své zkušenosti a schopnosti.

 

Vracející se do Bracady

Vracející se do Bracady

Popis scénáře:

Abys vyhrál tažení, musí Yog odnést Helmu nebeského osvícení a Meč práva Belegovi a Orrukovi. Pokud Yog zemře v boji, nebo přijde o některý artefakt, scénář končí. Yog může postoupit maximálně na 25. úroveň a své zkušenosti, a schopnosti a kouzla si přenáší do další své kampaně.