Heroes III: Shadow of Death - Kampaně

Bezbožná aliance

Nový počátek | Elixír života | Sekni a rozsekej | Zrození Barbara
Vzestup nekromancera | Bezbožná aliance | Vláda moci

Sklizeň

Sklizeň

Popis scénáře:

Abys vyhrál scénář, musí Yog porazit nekromancery, kteří zpustošili tuto část Erathie. Pokud Yog zemře, scénář končí. Yog může postoupit na 30. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do dalšího scénáře.

 

Získání legie

Získání legie

Popis scénáře:

Pro vítěžství v tomto scénáři musí Crag Hack najít všechny artefakty, které tvoří Sochu Legií, a přinést je do města Hartferd. Pokud Crag Hack zemře v boji, scénář končí. Crag Hack může postoupit na 30. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do svého dalšího scénáře.

 

Hledání vraha

Hledání vraha

Popis scénáře:

Abys vyhrál tento scénář, musíš porazit všechny nekromancery v této oblasti. Pokud Gelu zemře v boji, scénář končí. Gelu může postoupit na 30. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do svého dalšího scénáře.

 

Konečný mír

Konečný mír

Popis scénáře:

Abys vyhrál tento scénář, musíš porazit lorda Fayetteho. Pokud Gem zemře v boji, scénář končí. Gem může postoupit na 30. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do svého dalšího scénáře.

 

Odhalená tajemství

Odhalená tajemství

Popis scénáře:

Abys vyhrál tento scénář, musí Yog a Crag Hack porazit všechny nekromancery. Pokud některý z nich zemře v boji, scénář končí. Yog a Crag Hack mohou postoupit na 33. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenášejí do jejich dalšího scénáře.

 

Vykonavatelé pomsty

Vykonavatelé pomsty

Popis scénáře:

Abys vyhrál tento scénář, musíš dobýt hrad Crypthome. Pokud Gem a Gelu zemřou v boji, scénář končí. Gem a Gelu mohou postoupit na 33. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenášejí do jejich dalšího scénáře.

 

Sandrův hněv

Sandrův hněv

Popis scénáře:

Abys vyhrál tento scénář, musíš rozdrtit všechny invazní armády. Pokud Sandro zemře v boji, scénář končí. Sandro může postoupit na 40. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do svého dalšího scénáře.

 

Invaze

Invaze

Popis scénáře:

Pro vítěžství tohoto scénáře musíš porazit hraničáře a barbary, kteří bojují proti Sandrovi a jeho nemrtvým vojskům. Pokud Sandro zemře v boji, scénář končí. Sandro může postoupit na 40. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenáší do svého dalšího scénáře.

 

Snaž se, hledej

Snaž se, hledej

Popis scénáře:

Pro výhru tohoto scénáře musí Gem a Gelu najít Sandály svatého, Helmu nebeského osvícení a Blankytýn náhrdelník blaženosti. Pokud některý z nich zemře v boji, končíš. Mohou postoupit maximálně na 37. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenášejí do jejich dalšího scénáře.

 

Barbarští bratři

Barbarští bratři

Popis scénáře:

Abys vyhrál, musí Crag Hack a Yog najít Meč práva, Zázračné brnění a Lví štít odvahy. Pokud některý z nich zemře v boji, končí. Mohou postoupit na 37. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenášejí do jejich dalšího scénáře.

 

Unie

Unie

 

Popis scénáře:

Pro výhru tohoto scénář, musíš porazit všechny nekromancery a vytvořit Andělskou alianci. Pokud některý z hlavních hrdinů zemře v boji, scénář končí. Hrdinové mohou postoupit na 40. úroveň, ale své zkušenosti, schopnosti a kouzla si přenášejí do příštího scénáře.

 

Pád Sandra

Pád Sandra

Popis scénáře:

Abys vyhrál celou kampaň, musíš porazit Sandra a všechny jeho přisluhovače. Pokud některý z tvých hlavních hrdinů bude poražen, nebo svůj úkol nesplníš do čtyř měsíců, celé tažení končí.