Heroes IV - Kampaně - Příroda - Elvin a Shaera

Život - Pravá čepel | Síla - Sláva minulých dnů | Řád - Cena míru
Příroda - Elvin a Shaera | Smrt - Polomrtvý | Chaos - Pirátova dcera

 

Když se Elwin setká s Shaerou, je to láska na první pohled. Existuje však ještě někdo, kdo Shaeru miluje a ten se nezastaví před ničím, jen aby ji získal. A tak se začíná odvíjet příběh tragické lásky, který uvrhne elfí národ z Aranornu do občanské války a hrozí zničením všeho, co Elfové ode dne Zúčtování vybudovali.

Milenci

Popis scénáře

Nalezni Shařina otce Gramina. Elwin spolu se všemi kouzly, dovednostmi a zkušenostmi postoupí do další mapy. Všichni hrdinové mohou postoupit maximálně na 15. úroveň.

Popis mapy

Diplomatická mise po pobřeží Zlatého moře skončila tragicky útokem pirátů. Elwin a Sheara sotva unikli zranění. Brzy zjistili, že jsou ztraceni v této divoké části Aranornu. Nyní je na Elwinovi, aby je dovedl zpět domů. Tento uhlazený elf se však nejprve musí naučit přežít v divočině a válečnému umění, neboť budou procházet skrze divokou a nebezpečnou oblast.

Znamení tygra

Popis scénáře

Ovládni všechna města. Elwin spolu se všemi kouzly, dovednostmi a zkušenostmi postoupí do další mapy. Všichni hrdinové mohou postoupit maximálně na 22. úroveň.

Popis mapy

Jistě je u Elfského dvora více povolanějších elfů, ale Dvůr vybral pro důležitou misi Elwina. Jeho úkolem je ucházet se o spojenectví s moudrými bílými tygry. Elwin netuší, že je akce zorganizována mocným lordem Harkem, který se pokouší odklidit Elwina daleko od Shaery. Lord se postaral i o to, aby selhal, případně zemřel.

Pravá láska

Popis scénáře

Vybuduj Zrcadlo pravé lásky. Elwin spolu se všemi kouzly, dovednostmi a zkušenostmi postoupí do další mapy. Všichni hrdinové mohou postoupit maximálně na 28. úroveň.

Popis mapy

Elwin se pustil do úkolu dokázat Shaeřině otci, že si zaslouží jeho úctu. Přitom byl zrazen lordem Harkem, který ho očernil v očích Elfského dvora a nazval jej zločincem. Elwin bojuje se skupinami loajálními lordu Harkovi a přitom hledá artefakt, který by vyjevil, kdo je pravou láskou Shaery.

Odrazy

Popis scénáře

Vyhledej Mirilass a znič sídlo rodu Harke. Elwin spolu se všemi kouzly, dovednostmi a zkušenostmi postoupí do další mapy, spolu se sokolem Větříkem. Všichni hrdinové mohou postoupit maximálně na 32. úroveň.

Popis mapy

Elfský dvůr v Aranornu je přesvědčen, že je Elwin zločinec odpovědný za útoky na elfská města. Elwin však již nemůže přestat. Jeho jedinou nadějí, jak dokázat svoji nevinu, je zajmout Mirilasse a přinutit ho k doznání. Mezitím se Elwin snaží zachránit Shaeru z Harkova panství. Chce jí ukázat Zrcadlo pravé lásky a odstranit tak všechna kouzla, která na ni lord Harke použil.

Navždy spolu

Popis scénáře

Poraz Lorda Harka.

Popis mapy

Občanská válka řádí v celém Aranornu a lord Harke dosahuje jednoho vítězství za druhým. Elfský dvůr má jedinou možnost, jak porazit nepřítele, a proto jmenuje Elwina novým králem elfů svěřuje mu velení zbytků armád. Předtím, než se bude moci Elwin vrátit do náruče ženy, kterou miluje, musí se Shaeřiným otcem po boku nalézt způsob, jak porazit nejbrilantnějšího vojenského vůdce, jakého kdy elfové viděli.

 

Závěr

Mnozí zpochybňovali moudrost Elwinova rozhodnutí nechat Harkea žít. Co kdyby snad utekl? Mohl by opět zavést Aranorn do občanské války. Stále je ještě příliš mnoho elfů, kteří mají toho muže tajně rádi, bez ohledu na to, co Harke provedl. Já jen doufám, že se pochybovači mýlí a že Elwin nikdy nebude muset litovat svého milosrdného činu.