Heroes IV - Gathering Storm - Kampaně

Protiklady přitahují

Mistři magie | Protiklady přitahují | Další příběh barda
Moc je právo | Otázka života a smrti | Nadcházející bouře

 

Úkolem mladého čaroděje Kozusse je sebrat tři artefakty Chaosu a Řádu. Kozuss musí nejdříve najít Plamen chaosu a Ledové váhy, jejichž moc bude potřebovat k napadení stínového mága, který má v držení poslední artefakt, Náhrdelník rovnováhy.

V džungli

Popis scénáře

Najít věštce Chaosu. Čaroděj Kozuss se společně se svými kouzly a dovednostmi přenese do další mapy. Všichni hrdinové mohou postoupit maximálně na 15. úroveň.

Popis mapy

Jít do Aldamarské džungle a vyhledat věštce Chaosu, o kterém se říká, že on jediný zná místo, kde se nachází Plamen chaosu.

Honba za Plamenem

Popis scénáře

Najít jako první Plamen chaosu. Čaroděj Kozuss se společně se svými kouzly, dovednostmi a Plamenem chaosu přenese do další mapy. Všichni hrdinové mohou postoupit maximálně na 25. úroveň.

Popis mapy

Plamen chaosu je schován na jednom z ostrovů v této oblasti, ale musíš ho najít dříve než soupeř.

Oheň a led

Popis scénáře

Najít Ledové váhy a pak je použít s Plamenem chaosu k ovládnutí jakéhokoliv města, které má loděnici. Čaroděj Kozuss se společně se svými kouzly, dovednostmi a artefakty zvanými Plamen chaosu a Ledové váhy přenese do další mapy. Všichni hrdinové mohou postoupit maximálně na 30. úroveň.

Popis mapy

Hledat podél pobřeží Merlionova moře artefakt známý jako Ledové váhy, pak získat město Tullarn a tím ochránit loděnici.

Stín Merlionu

Popis scénáře

Dobýt opevněné město Jelrith a porazit stínového mága Suldrina, který má ve svém držení Náhrdelník rovnováhy. Čaroděj Kozuss se společně se svými kouzly, dovednostmi a artefakty zvanými Plamen chaosu, Ledové váhy a Náhrdelník rovnováhy přenese do poslední kampaně proti Hexisovi.

Popis mapy

Shromáždit své jednotky a udeřit hluboko do srdce Merlionova království, kde se nachází stínový mág Suldrina, který má ve svém držení poslední hledaný artefakt, Náhrdelník rovnováhy.

 

Závěr

Konečně vítězství! Po Suldrinově porážce Kozuss získal třetí a poslední artefakt. Náhrdelník rovnováhy mu umožní uvolnit novou hrůzostrašnou moc z Plamene chaosu a Ledových vah, moc, kterou bude nepochybně potřebovat, až se on a jeho přátelé spojí a vydají se společně zastavit šíleného čaroděje Hexise, jenž pustoší země, které nazývají domovem.