Heroes IV - Gathering Storm - Kampaně

Otázka života a smrti

Mistři magie | Protiklady přitahují | Další příběh barda
Moc je právo | Otázka života a smrti | Nadcházející bouře

 

Poté, co byla skupina poměrně dobře seznámena s magií Života a Smrti, se rozhodla, že by se měla Alita pokusit najít Prsten světla a Plášť temnoty. Samotná moc těchto dvou předmětů by měla být ohromná, díky ní by nepřátelé měli selhat ve svých plánech. Alitin úkol bude veliký, ale s pomocí svého starého přítele snad dokončí to, co si předsevzala.

První setkání

Popis scénáře

Setkat se s informátorem, který ví, kde se nachází Prsten světla a Plášť temnoty. Alita Eventide a Allenvale se přenesou do další mapy. Všichni hrdinové mohou postoupit maximálně na 18. úroveň.

Popis mapy

Alita Eventide začíná svůj úkol v království Darashann, které ovládá fanatická skupina zvaná Ruka světla. Musí se setkat s informátorem, který zná polohu těchto hledaných artefaktů.

Skrytá ruka

Popis scénáře

Alita Eventide a Allenvale musí získat Prsten světla. Hrdinka Alita Eventide a její společník Allenvale se společně s Prstenem světla přenesou do další mapy. Všichni hrdinové mohou postoupit maximálně na 25. úroveň.

Popis mapy

Po té, co se setkala se svým přítelem a zajistila polohu dvou artefaktů, Alita cestuje do hlavního města Ruky světla, kde se nachází Prsten světla. Musí ho získat za každou cenu.

Temná cesta

Popis scénáře

K čertu. V této oblasti je pouze jeden průchod, kterým je možno dostat se do země, kde se nachází Plášť. Allenvale a já ho musíme najít a pokračovat dál! Hrdinka Alita Eventide a Allenvale se společně s Prstenem světla přenesou dál. Všichni hrdinové mohou postoupit maximálně na 32. úroveň.

Popis mapy

Alita Eventide a Allenvale poté, co získali Prsten světla, musí najít cestu vedoucí k hlavní baště Kultu smrtihlavů.

Záchrana

Popis scénáře

Najít Plášť temnoty a dobýt hlavní město Kultu smrtihlavů: "Ruku smrti" kvůli záchraně Allenvala. Alita Eventide se stejně jako Prsten světla a Plášť temnoty přenese do poslední kampaně. V tomto scénáři není žádné omezení úrovní.

Popis mapy

Alita Eventide poté, co nalezla tajnou cestu k pevnosti Kultu smrtihlavů, kde se nachází Plášť temnoty, je šokována, když je unesen Allenval! Nyní musí nejenom získat Plášť temnoty, ale také zachránit Allenvala.

 

Závěr

Alita porazila vůdce Ruky světla a Kultu smrtihlavů. S Prstenem světla a Pláštěm temnoty bezpečně v rukou se může nyní Alita vrátit domů do Devonshiru, kde ji plni naděje očekávají její přátelé. Před nimi nyní leží Hexisova výzva.