Heroes IV - Winds of War - Kampaně

Ovládnout svět

Ovládnout svět | Barbarské hordy | Velkolepý
Co je moc, to je moc | Pochod smrti | Poslední bašta

 

Spazz Maticus, nový král malého ostrovního národa Orilios, začíná dobyvačnou válku, aby rozšířil malé hranice své zemičky. Svou kampaň začíná na jihu země Arbor'al v podhůří Anduranských hor.

Podhůří Anduran

Popis scénáře

Ovládni všechna města. Spazz se všemi svými kouzly, dovednostmi a zkušenostmi postoupí do další mapy. Všichni tví hrdinové mohou postoupit maximálně na 15. úroveň.

Popis mapy

Spazz Maticus začíná svou invazi útokem na podhůří Anduranských hor, kde je plno důležitých surovin. Podhůří hlídají hrdinové Erutana Revola a rozhodně se ho nechtějí vzdát. Pokud chce Spazz toto území získat, musí ho dobýt silou.

Rezavá poušť

Popis scénáře

Znič červeného hráče a přesvědč krále megadraků, aby ti pomohl. Spazz se svými kouzly, dovednostmi a zkušenostmi bude přenesen do další mapy. Všichni tví hrdinové mohou postoupit maximálně na 22. úroveň.

Popis mapy

Spazz musí nejen obsadit Rezavou poušť a zabrat velká ložiska kamení, která v ní leží, ale také potřebuje získat podporu krále megadraků, který žije v údolí této pouště. Toto území leží na okraji panství barona Von Tarkina, a proto je pravděpodobné, že bude hlídáno nejenom zdejší zuboženou populací, ale také nemrtvými služebníky Tarkina.

Průchod u řeky Frostrift

Popis scénáře

Obsaď město jménem Tábor u řeky Frostrift. Spazz se svými kouzly, dovednostmi a zkušenostmi bude přenesen do další mapy. Všichni tví hrdinové mohou postoupit maximálně na 28. úroveň.

Popis mapy

Nyní když má Spazz podporu megadraka a dostatek nejdůležitějších surovin, aby mohl postavit požadovanou armádu, doufá, že se dostane do severních regionů Channonu přes průsmyk u řeky Frostrift. Tento průsmyk je hlídán velmi dobře opevněným táborem, který má na starost rytíř Luther d' Walt. Spazz musí najít způsob, jak vyřadit z provozu obranu tábora, a poté ho obsadit a získat pro sebe.

 

Závěr

Průsmyk u řeky Frostrift je dobyt a máme dostatek surovin na podporu armády. Spazz Maticus proto teď směřuje přímo do srdce Channonu, aby zaútočil na jeho hlavní město Rylos. Jeho plánem bylo zabít všechny channonské obránce a dorazit zbytek útočících armád Erutana a Von Tarkina. Tento plán však nevyšel na sto procent. Zdá se, že později nastane ještě několik komplikací.