Heroes IV - Winds of War - Kampaně

Barbarské hordy

Ovládnout svět | Barbarské hordy | Velkolepý
Co je moc, to je moc | Pochod smrti | Poslední bašta

 

Barbar Mongo, který je nejstarším synovcem krále, je vyslán ze své severní domoviny přes velké moře, aby si podrobil království Channon a vznesl nárok na země, kterým bude jednoho dne vládnout. Jeho hlavním cílem je zářivé hlavní město Rylos.

Protivníci

Popis scénáře

Abys vyhrál, musíš obsadit města Severní útulek a Borová řeka. Dobyvatel Mongo si do dalšího scénáře přenese své dovednosti (a kouzla, pokud nějaká získá). Tví hrdinové mohou postoupit maximálně na 15. úroveň.

Popis mapy

Po vylodění na severních ledových březích Channonu bude Mongovým prvním úkolem zabezpečit tuto oblast tak rychle, jak jen to bude možné, aby zabránil šíření zpráv o jeho invazi na jih. Mohla by mu pomoci zapomenutá barbarská základna, pokud s ní naváže kontakt.

Velká zeď

Popis scénáře

Abys vyhrál, musíš dobýt města Západní jezero, Vysoká brána a Jezerní výhled. Dobyvatel Mongo si do dalšího scénáře přenese své dovednosti (a kouzla, pokud nějaká získá). Tví hrdinové mohou postoupit maximálně na 22. úroveň.

Popis mapy

Dalším úkolem Monga je najít cestu přes velkou zeď, která se táhne na míle daleko přes úpatí hor severního Channonu a obsadit všechny osady ležící na druhé straně.

Ničitelé spojenectví

Popis scénáře

Abys vyhrál, musíš dobýt hrad Říční výhled. Dobyvatel Mongo postoupí do závěrečné kampaně se svými dovednostmi (a kouzly, pokud bude nějaká mít). Tví hrdinové mohou postoupit maximálně na 28. úroveň.

Popis mapy

Uvnitř samotného Channonu probíhá invaze. Mongo musí zabrat hrad Říční výhled bez ohledu na zprávy o existující válce a hrdinných obráncích. Je to největší pevnost na severu a vlastně i poslední úkol, který na něj čeká, než vyrazí na samotné hlavní město Channonu, Rylos.

 

Závěr

Následně po úspěšném obléhání hradu Říční výhled je Mongova armáda schopna odstranit poslední zbytky vojsk Channonu na severu a začít se připravovat k poslednímu výpadu na město Rylos. Mongův úspěch byl velkolepý, ale poslední zkouška ho teprve čeká.