Heroes IV - Winds of War - Kampaně

Velkolepý

Ovládnout svět | Barbarské hordy | Velkolepý
Co je moc, to je moc | Pochod smrti | Poslední bašta

 

Království Channon prý zná tajemství nesmrtelnosti, ale nechce jej nikomu prozradit. Mysterio Velkolepý, největší z mágů a vládce sousedního království Qassar, se vydává na dobrodružnou výpravu za poznáním tohoto tajemství.

Všechny indicie ukazují na Channon

Popis scénáře

K dosažení vítězství musíš zjistit, kam království Channon ukrylo tajemství nesmrtelnosti. Mysterio Velkolepý spolu se všemi kouzly, dovednostmi a zkušenostmi postoupí do další mapy. Všichni hrdinové mohou postoupit maximálně na 15. úroveň.

Popis mapy

Pátrání po tajemství nesmrtelnosti zavedlo Mysteria až do odlehlé oblasti království Channon, jenž přímo sousedí s jeho vlastním královstvím Qassar. Mysterio si je jist, že některé město v této oblasti určitě ukrývá hledané informace.

Pátrání po věži

Popis scénáře

Pro dosažení vítězství musíš nalézt cestu do tajemné věže a získat v ní tajemství nesmrtelnosti. Mysterio Velkolepý spolu se všemi kouzly, dovednostmi a zkušenostmi postoupí do další mapy. Všichni hrdinové mohou postoupit maximálně na 22. úroveň.

Popis mapy

Mysterio Velkolepý musí naplno využít všechny své schopnosti k průzkumu divočiny okolo Senjakského moře a nalezení cesty do tajemné věže.

Velkolepá pomsta

Popis scénáře

K dosažení vítězství musíš vyhnat armádu Channonu z této oblasti a prohlásit ji za svou vlastní. Mysterio Velkolepý spolu se všemi kouzly, dovednostmi a zkušenostmi postoupí do závěrečné kampaně. Všichni hrdinové mohou postoupit maximálně na 28. úroveň.

Popis mapy

Mysterio Velkolepý je rozzuřen podvodem, který na něj Channoňané zosnovali, vyhlásil jim válku a vydal se na válečné tažení, jehož cílem není nic menšího, než samotné hlavním město Rylos. Oblast okolo hory Nokilli, kousek na západ od Rylosu, je velmi bohatá na přírodní zdroje, což z ní dělá vynikající možnou válečnou kořist.

 

Závěr

Nyní, když má pod kontrolou všechny pevnosti na úpatí hory Nokilli, může Mysterio Velkolepý obrátit svou pozornost na hlavní město Rylos. Jeho dobytí je již jen otázkou času stejně jako získání tajemství nesmrtelnosti!