Heroes IV - Winds of War - Kampaně

Pochod smrti

Ovládnout svět | Barbarské hordy | Velkolepý
Co je moc, to je moc | Pochod smrti | Poslední bašta

 

Baron von Tarkin byl již předlouho nespokojený se svou vládou nad pustinami známými jako Korresan a dnes se rozhodl zahájit válečné tažení, aby přeměnil nádherná království živých na podmaněné armády mrtvých. Jeho prvním cílem bude země patřící příznivcům života; sousední království Channon.

Začátek invaze

Popis scénáře

K tomu, abys vyhrál, musíš vyčistit všechny mohylové hroby a porazit každého, kdo by se pokusil stát ti v cestě. Baron von Tarkin a jeho poradce, poručík Krik, se společně se všemi svými kouzly a dovednostmi přenesou do další mapy. Tvoji hrdinové mohou mít maximální úroveň 15.

Popis mapy

Na začátku svého vpádu do Channonu musí baron von Tarkin vyčistit starobylé území mohyl, které leží podél severních hranic Korresanu. Jejich skryté poklady budou potřebné hlavně v pozdějších etapách tvého tažení.

Zakopaný pes

Popis scénáře

Musíš porazit všechna nepřátelská vojska pobývající v údolí Alderoth. Pak teprve můžeš podniknout další cestu dále na severozápad blíže ke svému hlavnímu cíli Rylosu. Baron von Tarkin se společně se všemi svými kouzly a dovednostmi přenese do další mapy. Tvoji hrdinové mohou získat maximálně úroveň 22.

Popis mapy

Tažení narazilo na první skutečnou překážku v údolí Alderothu a baron von Tarkin musí zničit všechna vojska v této oblasti, aby nemusel čelit nepřátelům v zádech.

Ruka smrti

Popis scénáře

Ovládni všechna města na mapě. Baron von Tarkin se společně se všemi svými kouzly a dovednostmi přenese do závěrečné mapy. Tvoji hrdinové mohou získat maximálně úroveň 28.

Popis mapy

Než baron von Tarkin začne obléhat Rylos, musí ovládnout oblast v okolí hlavního města z druhé strany Dračích hor.

 

Závěr

Byla to velmi dlouhá cesta, ale země za baronem von Tarkinem už patří armádám mrtvých a jediné, co ještě zůstalo před ním, je velké opevněné město Rylos. Již brzy se největší symbol přívrženců života zhroutí do věčné temnoty. Čeká tě konečná výhra!