Heroes VI - Piráti Barbarského moře - 1 DLC

Pirates of the Savage Sea Adventure Pack

PavelV roce následujícím po událostech hry Heroes VI zmizelo v Barbarském moři několik lodí během náhlých záhadných bouří. Přestože to by samo o sobě nebylo nijak překvapivé, neboť se o těchto vodách ví, že umí být zrádné i pro ostřílené mořeplavce, začíná se v tavernách proslýchat, že za zmizeními stojí cosi tajemného.

Pirátská rada proto najala legendárního Krag Haka, aby zjistil, co se stalo. Krag Hak byl již vším: Žoldnéřem, barbarem i pirátem. Znovu proto nastal čas, aby se tento legendární hrdina vrátil z výslužby a vydal se vstříc novému náročnému dobrodružství. Postačí nezlomený dobodružný duch Krag Haka na zastavení zlověstných a chaotických větrů Barbarského moře?

Zažijte unikátní směs tahové strategie a RPG ve vavříny ověnčeném kabátu hry Heroes VI: Prozkoumávejte obrovské mapy dobrodružství, sbírejte tuny surovin a stavějte velkolepá města. Přiveďte k dokonalosti své taktiky, povyšte hrdiny na nejvyšší úroveň, najímejte vojáky a připravujte je ke střetům na exkluzivních bojištích.

 

Více než 10 hodin intenzivního a epického dobrodružství:

Prožijte originální a exkluzivní příběh, který vám vezme dech, s milovaným tradičním hrdinou v hlavní roli a odhalte nová tajemství Ashanu.

 

HoMM6

HoMM6

HoMM6

 

Objevte ještě jednou bohatost univerza her M&M:

V unikátním scénáři založeném na slavném světě Moci a magie s názvem "Varn".

 

Nové artefakty a bonusy:

Získejte novou úžasnou zbraň dynastie, sadu artefaktů, unikátní budovu, hrdinu a poprvé v celé sérii také mazlíčka!