Might & Magic Heroes VI - Odstíny temnoty

Shades of Darkness Extension

shades_of_darkness_dragonStoletí po tragických událostech v Heroes of Might & Magic VI , které zapříčinily hrdinský osud Dynastie, Shades of Darkness popisuje, ve dvou originálních kampaních, klíčové momenty v Ashanskej temné minulosti, které zapříčinily dekadentní budoucnost podzemních lidí a rozhodli o přežití vymírající kultu Pavoučí královny.

Chopte se o osudu dvou legendárních frakcí, Temných elfů z Kobky a nekromantů z Nekropole.

 

 

 

 

 

 

Ovládněte síly Temnoty:

Veďte novou frakci kobky na cestě za určením osudu temných elfů, kteří se chtějí stát mistry úskoku, nenápadnosti a úkladných vražd. Budoucnost temných elfů je spjata s Malassou, dračí bohyní Temnoty. Spřátelte se s jejími tajemnými dětmi. Zrůdami bez tváře, a pokud si troufáte, probuďte její avatary, legendární černé draky!

shades_of_darkness_art

 

Nový obsah a originální taktiky:

Nová řada 7 jednotek, nové třídy hrdinů, nové město a sada budov, nový oř, desítky nových artefaktů, schopností a úspěchů. Hra za kobku je zcela originální a takticky náročná.

HoMM6

HoMM6

HoMM6

 

Ashanské nejtemnější cesty:

Zahrajte si ve dvou originálních a vzrušujících kampaních, ve kterých se setkáte se dvěma fanoušky oblíbenými frakcemi, jejichž legendární hrdinové se střetnou s protivníky mýtické velikosti. Odhalte fascinující nuance Temnoty, které vám bohatý a osvědčený svět Might & Magic nabídne k průzkumu. Vždy existuje ještě temnější cesta.

 

Musíte mít Heroes VI Datadisk:

Odstíny temnoty, rozšíření původních Heroes VI, prostě musíte mít. Jedná se o přesvědčivé zakončení zážitku Heroes Vi a nepostradatelný přídavek do sbírky každého fanouška.

Tento samostatný přídavek je také skvělou příležitostí pro zasvěcení do univerza. Noví hráči mají vynikající příležitosti ponořit se do oceňovaného světa Might & Magic Heroes VI. Odstíny temnoty jsou samostatným rozšířením a ideálním epickým vstupním bodem pro sérii dosud nepolíbené hráče.

 

Zažijte unikátní směs tahové strategie a RPG:

Prozkoumejte velké mapy, dobrodružství, sbírejte suroviny a stavte úžasná města. Zdokonalte svou taktiku, povyšte své hrdiny na novou úroveň, rekrutujte vojáky a veďtte je do bitev na taktických bojištích.

 

Znovu objevte bohatost světa Might & Magic:

Prozkoumávejte fantastické krajiny a jednotky světa Ashanu. Užijte si vylepšené 3D modely a zcela nové obrazovky měst.