Might & Magic Heroes VI - Tanec smrti - 2 DLC

Danse Macabre Adventure Pack

Sandro

Léta před událostmi Heroes VI byl čaroděj Sandro vyhnán z řad Pavoučího kultu a ze Sedmi měst a zároveň přišel o svou hůl moci. Po celá desetiletí byl jeho osud tajemstvím. Po událostech Heroes VI se velký lich vrací a touží po pomstě.

Aby dokončil svůj hanebný plán, musí Sandro nejprve získat Hůl podsvětí, starobylý artefakt, který se momentálně nachází v soukromé sbírce Ovidia, vládce Býčího vévodství. Poté bude muset Sandro odhalit tajemství obklopující mocný artefakt zvaný Prsten zatvrzelého...

Sandro je legendární padouch. Je to lich toužící po moci, který se snaží dosáhnout vlastních cílů pomocí lstivých úskoků a triků.

Chopte se Sandrova osudu při jeho odporu vůči lidem a dračím bohům, kdy dává do pohybu pečlivě naplánovaný sled událostí, který navždy změní tvář Ashanu.

 

 

Více než 10 hodin intenzivního a epického dobrodružství:

Prožijte originální a exkluzivní příběh, který vám vezme dech, s „tradičním“ hrdinou v hlavní roli. Odhalte nová tajemství Ashanu.

 

HoMM6

HoMM6

HoMM6

 

Nové artefakty a bonusy:

Získejte novou úžasnou zbraň dynastie, sadu artefaktů, unikátní budovu, hrdinu a poprvé v celé sérii také mazlíčka!

 

Znovu objevte bohatost světa Might & Magic:

Unikátní scénář odehrávající se na „Xeenu“, slavném tradičním světě univerza Might & Magic.

 

Zažijte unikátní směs tahové strategie a RPG:

Prozkoumejte obrovské mapy dobrodružství, sbírejte tuny surovin a stavte úžasná města. Zdokonalte svou taktiku a povyšujte díky ní své hrdiny, najímejte vojáky a připravujte je k bitvám na exkluzivních bojištích.