Heroes VI - Příběh

PavelHeroes VI vás zavede do místa v letech 564, který začíná 400 let před událostmi Heroes V. Ve vzrušujícím epickém příběhu, kdy se Andělé snaží znovu rozpoutat nedokončenou válku, se střetne celá plejáda hrdinů.

Došlo k oživení legendárního generála archandělů, který byl zabit během války ras Starších. Pod záminkou přípravy na invazi Démonů chce získat nazpátek své síly, zmocnit se Ashanu a vyhladit své dávné nepřátele.

Tento generál však podcenil sílu až příliš lidem podobné dynastie Gryfů. Osud hrdinů z dynastie Gryfů spočine v rukách našich hráčů. Klíčové vlastnosti: Užijte si herní systém oceňované série Heroes zpracovaný etablovanými vývojáři Black Hole ve spolupráci s početnou fandovskou základnou této herní série.

Zažijte unikátní mix tahové strategie a RPG: Prozkoumávejte obrovské mapy dobrodružství, shromažďujte množství surovin a stavte výstřední města. Taktizujte, získávejte nové úrovně pro své hrdiny, najímejte vojáky a připravujte je k boji na exkluzivních bojových mapách.

 

 

Pavel

Pavel

Slava

Slava

Sveltana

Sveltana

 

Hlavní postavy

ANTON

"Odejdi v míru, otče. Vévodství je ve schopných rukách. Kéž Elrath sežehne srdce tvých vrahů."

Anton se stal vévodou Gryfů ve věku 21 let krátce po zavraždění svého otce Slávy. Začíná podezírat všechny, jejichž víra v Elratha, dračího boha světla, není tak silná jako jeho. Na popud podivných hlasů ve své hlavě okamžitě prohlašuje všechny formy neortodoxního náboženství za nezákonné.

 

 

 

 

KIRIL

"Já svou duši nezaprodal... Udělal to někdo jiný. Je mi jedno, jestli to bylo pro záchranu světa nebo ne... Svou duši dostanu nazpátek."

Kiril je nucen bezmocně přihlížet zavraždění svého otce Slávy, vévody z rodu Gryfů. Z vraždy je obviněno jeho dvojče, Anastásie, která je následně popravena. Zlostí bez sebe se vydává s andělkou Sarah na nebezpečnou misi do démonského vězeňského světa Sheoghu.

Jeho cílem je najít tajemnou sílu, která je zodpovědná za smrt jeho otce a sestry.

 

 

 

 

ANASTASYA

"Po smrti se mám asi lépe než zaživa. To ale neznamená, že se mi to musí líbit."

Anastásie je probuzena svou pratetou Světlanou a zjišťuje, že se stala neživou.
Podle všeho měla prsty v zavraždění svého otce Slávy, vévody z rodu Gryfů, a byla popravena svým vlastním bratrem Antonem.
Anastásie je přesvědčena o své nevině a vydává se studovat temná umění nekromancie, aby postavila skutečné vrahy svého otce před spravedlnost.

 

 

 

 

IRINA

"Neudělám to. A nikdo mě k tomu nepřinutí. Já rozhoduji..."

Jako malá trávila Irina čas se svým prudkým nevlastním bratrem Sandorem. Namísto dvorních způsobů se učila šermířství. Společně pak cvičili s orkem Kraalem, Slávovým mistrem zbraní, a způsobovali na hradě škodolibé pozdvižení. Irina byla násilně provdána za chlípného vévodu Gerharta z Vlčího vévodství, který ji o svatební noci napadl. Zareagovala jako válečnice, nikoli jako panna, a za ublížení na těle byla uvržena do Gerhartova žaláře. Kdyby ji Sandor nepřišel zachránit, nejspíše by tam také pyšně zahynula.

Sandor pak s Irinou uprchl na jih na ostrovy v Nefritovém moři, kde se Irina opět zapletla do politiky. Tentokrát však může postavit vlastní armádu a vzhlížet k severu, k místu, kde žije Gerhart a čeká, až jej dostihne pomsta...

 

 

 

 

SANDOR

"Mé nabídky vám možná přijdou zajímavější, až vám budu držet nůž u krku."

Sandor je nemanželským dítětem vévody Slávy z rodu Gryfů a jeho první lásky, krásné lady Elisabeth. Od svého zrodu je politickou přítěží, a tak se brzy stává zdrojem potíží. Ventil pro svou frustraci nalézá po boku mistra zbraní svého otce, orka Kraala. Poté, co se Sandor postavil za svůj rod během rozepře se sousedem Gerhartem, vévodou z rodu Vlků, je ze Svaté říše vyhnán. Kraal jej zavede do své původní vlasti, na nehostinné Ostrovy Pao uprostřed Nefritového moře...